MrŁoś – wywóz gruzu, odpadów, śmieci | Wieliczka Kraków

Mr Łoś Sp. z o.o.
ul. Śliwiaka 53A
30-797 Kraków

tel. 012/ 296 43 20
tel. kom. +48 795 541 284

biuro@mrlos.pl

O FIRMIE

Firma Mr Łoś Sp. z o.o. oferuje swoje usługi, w których skład wchodzi wywóz gruzu, śmieci, odpadów ogólnobudowlanych, wyburzeń, rozbiórek jak również drobniejszych prac porządkowych jak koszenie trawy oraz odśnieżanie.

Jesteśmy obecni na rynku od kwietnia 2009 roku. Swoją działalnością obejmujemy Kraków oraz sąsiednie gminy (np. Wieliczka, Niepołomice, Zielonki, Balice).

Ofertę naszą kierujemy do klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych, oraz instytucji. Wszystkie nasze usługi realizowane są w oparciu o umowy stałe oraz zlecenia jednorazowe.

Posiadamy wszystkie pozwolenia potrzebne do prowadzenia tego rodzaju działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi, w dbałości o środowisko naturalne. Dokumenty dostępne do wglądu w siedzibie firmy.

Głównym celem naszej działalności jest zadowolenie klienta, dlatego każdorazowo dostosowujemy się do jego potrzeb. Gwarantujemy niezmienność cen w trakcie umowy, dużą elastyczność podczas realizacji zleceń, możliwość negocjacji cen oraz szeroką gamę upustów.

Do naszych klientów należą m.in firma Mix Nieruchomości, Mix Biura,

Największa wartością jest dla nas rosnąca liczba zadowolonych klientów.<< powrót    
Tworzenie stron www: roburSTUDIO.com